Airbnb yorum & şikayet

İster Avrupa, ister dünyanın çok farklı bir ülkesine gidiyor olun, o bölgeyi en iyi şekilde tanımak için mutlaka bölgenin yerel halkından biriyle tanışmanız gerekir. Klasik turistik etkinliklere kıyasla çok daha farklı konularda size yardımcı olabilecek olan yerel halk, bölgenin lezzetlerini, farklı noktalarını ve insanlarını daha iyi tanımanızı sağlayacaktır. Otellerde yapacağınız konaklamalarda bunu elde etmek bir hayli güç olsa da tam da bunu sağlayan bir konaklama alternatifi olan Airbnb kendini ön plana çıkarmayı başarıyor.

Airbnb, insanların kendilerine ait evlerini, dairelerini veya yaşadıkları evdeki odaları kiraya verebildikleri bir platform. ABD merkezli olan Airbnb, dünyanın en popüler konaklama aracılarından biri olarak tanınıyor. Dünyanın her noktasında kullanılan ve her gün yüzbinlerce rezervasyonun yapıldığı bu sistem oldukça güvenilir ve bir o kadar da ekonomik. Özellikle zaman zaman sağladığı indirim kuponları veya kullanıcıların profillerine yüklediği seyahat kredileri ile fazlasıyla avantaj sağlıyor.

Airbnb, hem kiralama yapan hem de kiralayan kişilerin mağduriyetinin önüne geçilmesini hedeflemekte. Bunun için oldukça sıkı politikalara sahip olan site ödeme aracısı olarak da vazife görüyor. Hiçbir şekilde para ilişkisine girmeden, Airbnb üzerinden güvenle rezervasyon yapabilir, bu sayede herhangi bir sorunla karşılaşmadan konaklamanızı tamamlayabilirsiniz.

Airbnb’nin bu avantajları ve sağladığı indirim oranları sayesinde hem keyifli hem de ekonomik bir tatil yapabilmek mümkün. Özellikle Avrupa’da ve ABD’de çok sık kullanılan Airbnb, insanların konaklama için ilk tercih ettiği firmalardan biri.

Airbnb üzerinden ilk kez rezervasyon yapacaksanız 300 TL’ye varan bir indirim sizi bekliyor. Yeni kullanıcılara ulaşabilmek için yapılan bu kampanyada, sitemizde yer alan ilgili bölüme tıklayarak Airbnb üzerinden hesap açmanız halinde, ilk ve ikinci rezervasyonlarınızda 300 TL’ye kadar indirim elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın