Airbnb giriş

Seyahatleriniz sırasında otellerden çok daha uygun rakamlara konaklayabilmenizi, bunu yaparken aynı zamanda bölge halkıyla, insanlarla daha yakın bir ilişki kurarak daha keyifli bir tatil geçirebilmenizi sağlayan Airbnb, dünyanın en popüler konaklama aracılarından biri.

Dünyanın neresine seyahat ediyor olursanız olun, güvenli ve keyifli bir konaklama yapabilmenizi sağlayan Airbnb’de listelenen tüm ilanlar insanların kendilerine ait mülklerinden oluşuyor. Kimi zaman tüm evi, kimi zaman ev içerisinde tek bir odayı kiralamanızı mümkün kılan Airbnb, oldukça keyifli ve eğlenceli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Sadece konaklama değil, aynı zamanda Airbnb Deneyimler adı altında bölge halkının sunduğu farklı aktivitelere katılma fırsatı da sunan Airbnb, renkli bir tatil geçirmek isteyen kişilerin ilk tercihi olmakta. İndirim konusunda da cömert davranan şirket, özellikle ilk kez rezervasyon yaptıran kişilere pek çok farklı indirim kodları sağlayarak seyahatlerinin daha ekonomik geçmesine yardımcı oluyor. Hem konaklamanızı daha ekonomik kılan, hem de sıradan turistlerin kolay kolay keşfedemeyeceği etkinliklere katılma şansı veren Airbnb oldukça farklı bir deneyim yaşatmakta.

Airbnb, bu dönem özellikle ilk kez rezervasyon yapacak olan kullanıcılarına oldukça verimli bir indirim kampanyası düzenlemekte. Sitede yapacağınız ilk rezervasyon için 300 TL’ye kadar indirim kodu sunan Airbnb, bu sayede konaklamanızın çok daha ekonomik geçmesini sağlıyor. Özellikle Avrupa’ya seyahat eden tatilcilerin konaklama masraflarında bu indirim kodu sayesinde oldukça büyük avantajlar elde edilebilmekte.

Airbnb’nin sunduğu bu indirimden yararlanabilmek için site üzerinden hesabınızla ilk kez rezervasyon yapıyor olmanız gerekli. Herhangi bir şart aranmaksızın, sitemizde yer alan kısımdan ulaşarak kaydınızı tamamlayabilir, ilk rezervasyonunuzda 300 TL’ye varan indirimden yararlanabilirsiniz. Sadece ilk rezervasyon için değil, ikinci rezervasyonunuzda da bir miktar indirim yapan Airbnb, bu kampanyaları sayesinde konaklama masraflarınızın ciddi oranda düşmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın